शीर्षकले शीर्ष माथिको लेख शीर्षक परिवर्तन गर्दछ, र सारांश शीर्षकको तल लेखको छोटो वर्णन थप गर्दछ। यो सारांश अनुक्रमणिका पृष्ठहरूमा देखा पर्नेछ, त्यसैले यो निश्चित गर्नुहोस् कि यो तपाइँको लेखको राम्रो वर्णन हो।

“यहाँ ब्लककोटको उदाहरण र शाईलें समावेश छ”

यहाँ उद्धरण छ ।


समावेश गर्नका लागि सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण चीजहरू भनेको ब्यानर छवि, नियमित छवि, र “व्यक्ति” सम्बन्ध हो। यदि तपाईं शीर्षमा ठूलो हेडर फोटो चाहनुहुन्छ भने, ब्यानर छवि समावेश गर्नुहोस्। यो ठूलो, उच्च-गुणवत्ता, आयताकार छवि हुनुपर्दछ। लेखको बिचमा फोटो समावेश गर्न “छवि” प्रयोग गर्नुहोस्।

यो वर्ग छवि र सामाजिक मिडिया छवि भन्दा फरक छ किनकि वर्ग छवि थम्बनेलको लागि र अनुक्रमणिका पृष्ठहरूमा प्रयोग गरिने छ, जबकि सामाजिक मिडिया छवि केवल सोशल मिडियामा लेख साझा गरेको बेलामा प्रयोग हुनेछ। नियमित छवि केवल छवि हो जुन तपाईं लेखमा चित्रित गर्न चाहानुहुन्छ। तस्विर मुनि छोटो वर्णन गर्न छवि क्याप्शन समावेश गर्नुहोस्। याद गर्नुहोस् कि छवि विवरण र छवि सारांश फरक छन्, जबकि छवि क्याप्शन तस्विर मुनिको क्याप्शन हो र छवि वर्णनले स्क्रिन रिडरहरू प्रयोग गर्नेहरूका लागि छवि वर्णन गर्नुपर्दछ। यसको मतलब तिनीहरू एक समान हुन आवश्यक छैन।

व्यक्ति सम्बन्ध पनि समावेश गर्न धेरै महत्त्वपूर्ण छ। एक व्यक्ति सम्बन्धित लेखक मा भरिने के छ। तर, यदि तपाई लेखक पाठको क्षेत्र भर्नुहुन्छ भने त्यो कोटि पनि प्रवर्धन गर्दछ। नोट गर्नुहोस् कि एक पटक तपाईले एक व्यक्तिसँग सम्बन्धित गर्नुभयो भने त्यो सम्बन्ध अधिलेखन हुन्छ र तपाईले लेखक पाठमा लेख्नु भएको कुरा रद्द गर्दछ। अन्य महत्त्वपूर्ण सम्बन्धहरू श्रृंखला, संगठन, प्रकाशन, र लेख हुन्। एक श्रृंखला सम्बन्धित “सेक्शन सम्बन्धित” खण्ड आबाद गर्दछ। संगठनको सम्बन्धले खाली क्षेत्र पप्पलेट गर्दछ। एउटा लेख सम्बन्धित पृष्ठ को “सम्बन्धित लेख” खण्ड हुनेछ। लेखलाई प्रकाशनसँग सम्बन्धित गर्दा “फिचर गरिएको इन” खण्ड भर्नेछ। “थप जानकारीको लागि” भर्नका लागि, एउटा संगठन सम्बन्धित छ। “सम्बन्धित शीर्षक क्षेत्रहरू” भर्न, डाटासेट सम्बन्धित।

लेख यहाँ समाप्त हुन्छ।

जवाफ छाड्नुस्

कृपया आफ्नो टिप्पणी प्रविष्ट गर्नुहोस्!
कृपया आफ्नो नाम यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्